Акції


Вранці на 15% дешевше

Знижкою 15% на всі піци в розділі "Піци" з 09:00 до 11:00 тільки на самовивезення і зал с Пн. по Нд. Час дії акції з 24.05.2022г. по 30.12.22г. Акції не підсумовуються. Організатор залишає за собою право змінити умови акціїКока-Кола 0,5 безкоштовно

Замов 2 будь-яких піци в одному чеку і отримай одну пляшку Коли 0,5л безкоштовно (за 0,01грн). Акція діє з 01.06.2022г по 30.12.2022г з Пн. по Нд. за нявності акційного товару!!! Кола 0,5 л - це напій безалкогольний сильногазований Coca-Cola об'ємом 0,5л ПЕТ. Акції не підсумовуються. Організатор залишає за собою право змінити умови акціїШановні клієнти, ми завжди раді бачити вас в піцеріях 7Pizza і саме тому не можемо залишити своїх гостей без приємних акцій на піцу в Кропивницькому!

Що може бути краще за гарячу, смачну піцу з вчасною доставкою? Правильно, акції та знижки! Ми впевнені, що ніхто ще жодного разу в світі не відмовлявся від знижки на піцу, тож і ми не можемо залишити вас без цієї прекрасної можливості! Ми постійно розробляємо нові рецепти саме для вас, а акції на піцу допоможуть зекономити, щоб спробувати ще більше смачних піц від 7Pizza!

При замовленні ви можете розраховувати на великий асортимент, гарний сервіс та оновлення пропозицій з акціями на піцу, а спробувати нові смаки чи насолоджуватися традиційними рецептами – вирішувати вам!

Скоріш замовляйте і користуйтеся нашими знижками в Кропивницькому та будьте певні, що ми доставимо вашу піцу вчасно, гарячу та смачну!

Дякуємо що обрали 7Pizza!