Акції

Гра для компанії "Veto

Замов на суму 400 грн та більше в одному чеку та отримай гру для компанії "Veto" для дітей та дорослих безкоштовно (за 0,01грн). Гра для компанії з 4+ гравців, вік від 8+, рівень EASY, карток 56шт., 168 різних завдань. Повідом про це оператору по телефону, на касі касиру або в коментарях при оформленні замовлення на сайті. Акція діє з 21.09.2022р по 30.12.2022р з Пн по Нд. З іншими акціями не застосовується та не підсумовується. Організатор залишає за собою право змінити умови акції.


Дитяча розмальовка

Замов на суму від 300 грн в одному чеку та отримай розмальовку для дітей безкоштовно (на вибір для хлопчиків та дівчаток за 0,01грн; розмальовки: принцеси, пірати, зоопарк, транспорт, дінозаври). Повідом про це оператору по телефону, на касі касиру або в коментарях при оформленні замовлення на сайті. Акція діє з 21.09.2022р по 30.12.2022р з Пн по Нд. З іншими акціями не застосовується та не підсумовується. Організатор залишає за собою право змінити умови акції.


Вранці на 15% дешевше

Знижкою 15% на всі піци в розділі "Піци" з 09:00 до 11:00 тільки на самовивезення і зал с Пн. по Нд. Час дії акції з 24.05.2022г. по 30.12.22г. Акції не підсумовуються. Організатор залишає за собою право змінити умови акціїШановні клієнти, ми завжди раді бачити вас в піцеріях 7Pizza і саме тому не можемо залишити своїх гостей без приємних акцій на піцу в Кропивницькому!

Що може бути краще за гарячу, смачну піцу з вчасною доставкою? Правильно, акції та знижки! Ми впевнені, що ніхто ще жодного разу в світі не відмовлявся від знижки на піцу, тож і ми не можемо залишити вас без цієї прекрасної можливості! Ми постійно розробляємо нові рецепти саме для вас, а акції на піцу допоможуть зекономити, щоб спробувати ще більше смачних піц від 7Pizza!

При замовленні ви можете розраховувати на великий асортимент, гарний сервіс та оновлення пропозицій з акціями на піцу, а спробувати нові смаки чи насолоджуватися традиційними рецептами – вирішувати вам!

Скоріш замовляйте і користуйтеся нашими знижками в Кропивницькому та будьте певні, що ми доставимо вашу піцу вчасно, гарячу та смачну!

Дякуємо що обрали 7Pizza!