Про нас

Чому Seven Pizza (Севен Піца)? Тому що 7 pizza — це Сім’я. Велика, дружна сім’я. Ми розуміємось в якісній їжі. Ключовою перевагою Seven Pizza є дотримання високих стандартів якості та доставка за 30 хвилин.


Місія компанії

Наша місія — приносити Вам задоволення кожен раз. Бути синонімом якості, викликаючи довіру і повагу до бренду компанії.

Цінності компанії

Служіння людям. Наша основна цінність — це клієнт, задоволення його потреб. На знак пошани до наших клієнтів ми розвозимо замовлення абсолютно безкоштовно.

Чесність. Ми орієнтовані на довгострокову взаємовигідну співпрацю з клієнтами, щоб працювати з нами було надійно і зручно.

Команда. Ми прагнемо вкладати все знання і накопичений досвід у розвиток співробітників, розкриття їх потенціалу та мотивації. Це означає, що кожен співробітник важливий і цінний для нас.


Про продукт

Піца — дуже проста штука, її складно зіпсувати. Досить хороших інгредієнтів і правильного тіста. Піца — це конструктор, і якщо деталі якісні, то і результат буде в порядку.

Ось вони, наші деталі:

Тісто. Найголовніший інгредієнт. Приготування його — строга послідовність у хвилинах, годинах і градусах, а також в грамах, мілілітрах і відсотках. Наше тісто набирає смак і аромат протягом трьох діб при спеціальній температурі, щоб стати пухнастим, ароматним і з хрусткою скоринкою.

Томатний соус. Ми використовуємо соус для піци світового виробника. Томатний соус у нас з томатів... тільки томатів.

Начинка. Є два головних правила начинки: не економити на начинці і використовувати завжди свіжі інгредієнти.

Кухня. Ми суворо стежимо за виконанням стандартів компанії по технології виробництва, зберігання і роботи з харчовими продуктами. Наші стандарти розроблені на основі санітарних норм і правил.


Все про оплату і доставку

Як замовити? Ви можете оформи замовлення на сайті, або зателефонувати нам 0950 757-737, а краще приходьте до нас в піцерію-кав'ярню (тільки в м.Кропивницький) будемо раді вас бачити.

Як оплатити? - картою при отриманні курьєру, картою на сайті або кур'єру готівкою.

Як зрозуміти, що моє замовлення в роботі? - від нас (sevenpizza) прийде СМС посиланням на трекер, дк вказано номер чека, час прийняття замовлення, хід приготування.

Кур'єр виїхав чи ні? – в трекері детально вказано весь хід вашого замовлення.

Ми завжди доставляємо до дверей.

Є питання - телефонуй :)

Замовити піцу додому за тел.:0950 757-737


Політика конфіденційності

Публічна оферта